Strojník - operátor kladiva Žatec

Plat:
40000 - 45000 Kč
Město:
Žatec
Okres:
Louny
Počet míst:
1

Popis pozice

Strojnický průkaz

Komunikační schopnosti a loajalita

ŘP-skupina B (aktivní řidič)

Trestní bezúhonnost

Časovou flexibilitu, chuť pracovat

Zaměstnanecké výhody:jednosměnný provoz ,

perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se firmě

odborné školení a další možné vzdělávání

odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce

příspěvek na důchodové nebo životní připojištění

příspěvek zaměstnavatele na stravování

příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě

odměna za doporučení nového zaměstnance

mobilní telefon

kontakt:tel.: 731095668 - 8,00-14,30 hod, e-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
SSE Explo Česká republika s.r.o.
Telefon:
731095668
Odpovědná osoba:
Jaroslava Urbánková
Reference:
67024438