Soustružník/soustružnice kovů Louny

Plat:
25000 - 30000 Kč
Město:
Louny
Okres:
Louny
Počet míst:
5
Hodin týdně:
38

Popis pozice

místo výkonu práce: Husova 402 Louny

Co vás čeká

Obsluha soustruhu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Minimálně 1 rok praxe na obsluze soustruhu

-Schopnost pracovat v kusové výrobě

-Znalost materiálů a nástrojů, včetně volby řezných podmínek pro obrábění

-Schopnost číst technické výkresy

-Znalost měření a vlastní kontrola odvedené práce

Co vám můžeme nabídnout

-platové ohodnocení dle praxe a zkušeností

-závodní stravování

-zaměstnání v kmenovém stavu

-5 týdnů dovolené

-práce ve stabilní společnosti

-práce na HPP

-nástup IHNED, nebo po dohodě

Zaměstnanecké výhody): práce na HPP v 3 směnném provozu, závodní stravování, 5 týdnů dovolené,

platové ohodnocení dle praxe a zkušeností

kontakt: kariera@tssas.cz

Název společnosti:
Wagon Lostr a.s.
Telefon:
602736862
Odpovědná osoba:
Eva Horkelová
Reference:
67019898