Pomocník operátora nabíjecího vozu Tuchořice

Plat:
30000 - 35000 Kč
Město:
Tuchořice
Okres:
Louny
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Popis pozice:

- pomocné práce při provádění trhacích prací velkého a malého rozsahu

- pomocné skladovací práce

- vypracování určených dokumentů

- plnění úkolů při údržbě areálu

Požadavky:

- strojnický průkaz výhodou

- VZV - výhodou

- trestní bezúhonnost

- komunikační schopnosti a loajalita

- časovou flexibilitu

Nabízíme:

jednosměnný provoz

perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se firmě

odborné školení a další možné vzdělávání (VZV, střelmistrovský průkaz, aj.)

odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce

příspěvek zaměstnavatele na stravování

příspěvek na důchodové, nebo životní připojištění

volné víkendy

kontakt:tel.: 731095668 - 8-16 hod, e-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz

Název společnosti:
SSE Explo Česká republika s.r.o.
Telefon:
731095668
Odpovědná osoba:
Jaroslava Urbánková
Reference:
67038239