Prodejce zemědělské techniky (m/ž) Dobroměřice

Plat:
25000 - 70000 Kč
Město:
Dobroměřice
Okres:
Louny
Počet míst:
1

Popis pozice

Firma zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky MASSEY FERGUSON, přijme na HPP

- PRODEJCE ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY-

Co tato práce obnáší?

Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu (Rakovník a blízké okolí, Litoměřice a Roudnice nad Labem a okolí), jednání se zákazníky

Technická, cenová a formální příprava nabídek Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví

Spolupráce při marketingových aktivitách (účast na výstavách atd.)

Práce s databází zákazníků

Monitoring situace na trhu

Požadujeme

SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru

Praxe na obdobné obchodní pozici výhodou

Orientace v oboru zemědělské techniky

Aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi

Obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled

Samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti

Dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office) Základní znalost AJ nebo NJ výhodou

ŘP sk. B; výhodou T

Nabízíme

Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi

Výborné zázemí pro obchodní činnost

Motivující finanční ohodnocení (provize)

Zázemí silné stabilní společnosti

V případě, že Vás oslovila tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na uvedený e-mail: zacek@zacekag.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
ŽÁČEK AG s.r.o.
Telefon:
602108010
Odpovědná osoba:
Luboš Žáček
Reference:
67019156