Kuchař/ka Postoloprty

Plat:
18900 - 23510 Kč
Město:
Postoloprty
Okres:
Louny
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Základní škola Postoloprty, okres Louny přijme od 08. 04. 2024 kolegu/kolegyni na pozici kuchaře/kuchařky ve školní jídelně za dlouhodobě nemocnou zaměstnankyni.

Požadujeme odborné vzdělání, praxi v oboru, znalost hygienických požadavků a technologických postupů dle správné výrobní praxe, schopnost pracovat v týmu i samostatně, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost.

Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobě nemocnou zaměstnankyni, jednosměnný pracovní provoz (40 hodin/týden), příspěvek na stravování.

Bližší informace získáte na tel. č. 415 783 073; v případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: jidelna@zspostoloprty.cz.

Název společnosti:
Základní škola Postoloprty
Telefon:
415783073
Odpovědná osoba:
Slavomíra Slobodníková
Reference:
67025251