Elektrikář - dělník údržby elektro Louny

Plat:
30000 Kč
Město:
Louny
Okres:
Louny
Počet míst:
1

Popis pozice

zaměstnanec střediska veřejné osvětlení

požadavky: ŘP sk. B, osvědčení dle vyhl.50/1978 Sb. min.§6 - samostatná činnost, odborné znalosti a dovednosti v údržbě veřejného osvětlení výhodou, práce ve výškách - plošina, žebřík,

pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost,schopnost komunikace, plnění zadaných úkolů při dodržení bezpečnosti práce, vysoké pracovní nasazení a flexibilita při nárazových pracích

nabízíme: zaměstnání na hlavní PP, zázemí stabilní společnosti, dobré pracovní podmínky, možnost seberealizace a profesního rozvoje,

týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na obědy, sociální fond - příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou, flexipass, odpovídající finanční ohodnocení

mzda bude po zapracování navýšena dle odvedené práce a schopností

nástup dohodou

Přihlášku + strukturovaný životopis a kopii dokladu osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 6 nebo vyšší doste osobně nebo zašlete na info@tsmlouny.cz a označte "výběrové řízení elektrikář"

informace: p. Smetana telč. 605205202

Požadavky na uchazeče

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Technická správa města Loun s.r.o.
Odpovědná osoba:
Tomáš Smetana
Reference:
67016857