Pracovník/pracovnice v sociálních službách Vrbno pod Pradědem

Plat:
17770 - 25530 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Vrbno pod Pradědem
Okres:
Bruntál
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Hledáme:

Komunikativního, spolehlivého pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro příspěvkovou organizaci Sagapo - Domov pro osoby se zdravotním postižením ve Vrbně pod Pradědem.

Zástup za dlouhodobou nemoc.

Charakteristika vykonávané práce:

- Poskytování přímé obslužné péče u osob s mentálním postižením

- Podpora uživatelů v oblastech rozvoje a udržení schopností v oblastech sebeobsluhy, stravování, osobní hygieny

- Podpora uživatelů v osobních zájmech, právech, způsobu trávení volného času, volnočasových aktivitách

Požadujeme:

- Empatii, časovou flexibilitu

- Aktivní přístup a spolupráci

- Výborné komunikační dovednosti

- Samostatnost a zodpovědnost

- Spolehlivost

- Odolnost vůči stresu

- Ochota dále se vzdělávat

- Řidičský průkaz skupiny B

- Vzdělání středoškolské s výučním listem

- V případě nesplnění kvalifikačních předpokladů absolvovat akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání

Nabízíme:

- Stabilní zázemí organizace Sagapo

- Profesionální vybavení a zázemí pro výkon práce

- Délka pracovní doby 40 hod. týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba v nepřetržitém provozu v jednosměnném pracovním režimu (denní i noční směny)

- Platové zařazení ve 4. platové třídě (17 770 - 25 530Kč) + osobní příplatek (0 - 3 000Kč) po uplynutí 3 měsíční zkušební doby,

1 týden dovolené navíc

- Indispoziční volno 1 den ročně

- Stravovací paušál

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Vzdělávání v oboru

- Zvýhodněný tarif T-mobile

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis s přehledem průběhu zaměstnání elektronickou poštou na adresu: varja.mrazkova@sagapo.cz

Nástup dle dohody. Bližší informace na tel.č. 554 211 061

Název společnosti:
Sagapo, příspěvková organizace
Telefon:
554211061
Odpovědná osoba:
Varja Mrázková
Reference:
67034548