Prodavač/ka Znojmo

Plat:
22570 - 58875 Kč
Město:
Znojmo
Okres:
Znojmo
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

akt21032024

***JEDNÁ SE O FYZICKY NÁROČNĚJŠÍ PRÁCI***

Upřesňující informace:

- pracovní poměr na 3 roky s možným prodloužením na dobu neurčitou

- práce v Oddělení zahrady - starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů

- pracovní doba: PO-NE dle rozpisu se směnami v rozmezí otevírací doby prodejny 8:00-20:00 hod. (10-12 hodin. směny)

- samostatná práce, možnost seberealizace

- nástup možný ihned, nebo dohodou

Požadavky:

- SOU/SŠ vzdělání - nemusí být obor prodavač, samostatnost, spolehlivost

- orientace na zákazníka, flexibilita - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnanecké výhody:

- prémie, stravenkový paušál, další benefity

- mzdové ohodnocení (tarif+odměna+prémie)

- výše odměn závisí na odvedené práci, prodejnosti a výsledcích

Informace:

- mailem - zaslat profesní životopis

- telefonicky

- zaměstnavatel nesídlí ve Znojmě.>

Název společnosti:
BM Česko, s.r.o.
Telefon:
267 289 176, 608 745
Odpovědná osoba:
Andrea Hančak
Reference:
67019743