Skladníci Třinec

Plat:
24000 Kč
Město:
Třinec
Okres:
Frýdek-Místek
Počet míst:
1

Popis pozice

TŘ a:20/2/2024 a:22/4/2024

Náplň práce:

- navážení materiálu ze skladu na výrobní linky

- manipulace s materiálem a výrobky

- rozbalování, přebírka a kontrola materiálů a hotových výrobků

- příjem, výdej a evidence hotových výrobků, vratných a expedičních obalů

- práce s odpadem - třídění odpadu

- zodpovědnost za správné interní označení materiálu

- zodpovědnost za správnost a úplnost dodávek materiálu k zákazníkovi

- obsluha zvedacích zařízení

- nakládka a vykládka kamionů

- spolupráce s výrobním oddělením.

Požadujeme:

- min. SOU, spolehlivost, zodpovědnost, dobrou pracovní morálku.

Výhodou:

- zkušenost s řízením VZV a platný průkaz na obsluhu VZV.

Nabízíme:

- nástup možný ihned

- náborový příspěvek 3.000 Kč.

Životopis zaslat na e-mailovou adresu: kariera@dwmic.cz

Název společnosti:
DONGWON CZ, s.r.o.
Telefon:
595 177 229
Odpovědná osoba:
Jana Helešicová
Reference:
67026692