Údržbáři - mechanici Třinec

Plat:
30000 Kč
Město:
Třinec
Okres:
Frýdek-Místek
Počet míst:
1

Popis pozice

TŘ a:20/2/2024 a:22/4/2024

Náplň práce:

- opravy výrobního a jiného strojního zařízení podniku

- seřizování a opravy strojních zařízení

- preventivní prohlídky výrobních zařízení, odstraňování poruch

- navrhování a realizace technických úprav strojních zařízení

- plnění operativních úloh vyplývajících z potřeb společnosti a zadané nadřízenými pracovníky.

Požadujeme:

- manuální zručnost, přesnost, pečlivost, fyzickou zdatnost, technickou schopnost

- praxi na oddělení údržby - zkušenost s údržbou strojních zařízení

- zkušenost s manipulační technikou (motorový vozík).

Výhodou:

- svářečský průkaz

- zámečnické práce - znalost obsluhy obráběcích strojů (frézka, soustruh)

- základní znalost hydraulických a pneumatických prvků

- schopnost číst výkresovou dokumentaci.

Životopis zaslat na e-mailovou adresu: kariera@dwmic.cz

Název společnosti:
DONGWON CZ, s.r.o.
Telefon:
595 177 229
Odpovědná osoba:
Jana Helešicová
Reference:
67026706