Ostraha prodejny lidl Opava

Plat:
19500 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Opava
Okres:
Opava
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

*KO: Hanušová Lenka. Pro informaci ohledně pracovního místa je nutný nejdříve telefonický kontakt. NECHODIT na pobočku, kontaktní osoba se tam nenachází.

Kontakt tel. 734 881 684 Po-Pá od 8.00 -16.00 hod, nebo na mail: nabor2.centrum@protektia.cz Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, certifikát Strážnýnnebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Jiné

Název společnosti:
Protektia s.r.o.
Telefon:
734 881 684
Odpovědná osoba:
Lenka Hanušová
Reference:
67024463