Dělnice/Dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů Veverská Bítýška

Plat:
21480 Kč
Město:
Veverská Bítýška
Okres:
Brno-venkov
Počet míst:
14
Hodin týdně:
38

Popis pozice

První kontakt: e-mailem nebo osobně (Masarykovo nám.77, Veverská Bítýška v pracovní dny)

NÁPLŇ PRÁCE:

příprava komponentů pro výrobu, skládání operačních roušek, kompletace operačních setů

POŽADUJEME:

manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, spolehlivost, minimální znalost ČJ ( není podmínkou)

NABÍZÍME:

5 týdnů dovolené

Finanční zvýhodnění za směnný provoz

Příspěvek 4000 Kč na rok do Kafeterie ( po zkušební době)

Příspěvek na dojíždění

Příspěvek na stravování

Příspěvek na penzijní připojištění ( po zkušební době)

Roční odměna 12 000Kč (při splnění všech podmínek)

Multisport karta

Firemní akce ( sportovní den, dětský den, vánoční večírek)

Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny

Práci v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny, závodní stravování, práce v čistém prostředí

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Místo výkonu práce:

Masarykovo nám. č.p. 77, Veverská Bítýška 664 71, okr.Brno-venkov - jako hlavní místo výkonu práce

HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, Malá Bukovina 50, Chvalkovice 552 04, okr.Náchod

HARTMANN-RICO a.s. - pracoviště, Bělohradská 109, Havlíčkův Brod 580 01, okr. Havlíčkův Brod

HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, 1.Máje 399, Zastávka u Brna 664 84

Název společnosti:
HARTMANN - RICO a.s.
Telefon:
725 671 851
Odpovědná osoba:
Marcela Neumannová
Reference:
66958696