Montážní technici pro zahraniční a tuzemské projekty Litvínov

Plat:
180 - 210 Kč
Město:
Litvínov
Okres:
Most
Počet míst:
1

Popis pozice

MONTÁŽNÍ TECHNICI PRO ZAHRANIČNÍ A TUZEMSKÉ PROJEKTY

Co bude vaší náplní práce:

" montáž na zahraničních projektech

" práce v turnusových termínech

" kompletace výrobku a práce s tím spojená

Požadujeme:

" řidičské oprávnění skupiny B

" praxe v oboru

" samostatnost, pečlivost, flexibilita

" vysoké pracovní nasazení a loajalita k firemním zásadám

" aktivní přístup, ochotu cestovat

Nabízíme:

" perspektivní zaměstnání ve stabilní, zaběhnuté společnosti

" zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající požadovaným znalostem a předchozím zkušenostem

" smlouvu na dobu neurčitou

" příspěvek na stravování

" nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody: Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost mobilního tarifu za výhodné ceny

HLÁSIT SE: Reichlová Renata, tel.: 724 023 882, e-mail: r.reichlova@strl.cz, osobně na adrese Na Pavlu 2155, Litvínov

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Strojírna Litvínov spol. s r.o.
Telefon:
724 023 882
Odpovědná osoba:
Renata Reichlová
Reference:
66913327