Řidič/ka sk. C, dělníci čištění města a veřejné zeleně (M+Ž) Litvínov

Plat:
23000 - 27000 Kč
Město:
Litvínov
Okres:
Most
Počet míst:
1

Popis pozice

ŘIDIČ/-KA SK. C, DĚLNÍCI ČIŠTĚNÍ MĚSTA A VEŘEJNÉ ZELENĚ (M+Ž)

- řidičský průkaz sk. C

- profesní průkaz

- platné psychotesty

- fyzická zdatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, 25 dní dovolené, 500,- Kč měsíčně docházkovné

HLÁSIT SE: Horínková Renata Ing., tel.: 736629508, e-mail: horinkova@tslitvinov.cz, zasílat životopis, osobně pouze po telefonické domluvě na adrese S.K.Neumanna 1521, 436 01 Litvínov + životopis s sebou

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Název společnosti:
Technické služby Litvínov s.r.o.
Telefon:
736 629 508
Odpovědná osoba:
Renata Horínková
Reference:
67000363