Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče Krnov

Plat:
24110 Kč
Město:
Krnov
Okres:
Bruntál
Počet míst:
2
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Nástup možný ihned.

Požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání pracovníka v soc. službách dle § 116, odst. 5 písm. a) zákona 108/2006 Sb. výhodou.

Samostatnost, empatie, komunikační dovednosti, bezúhonnost, praxe výhodou.

Možnost práce i na zkrácený úvazek (nižší počet směn ve 12ti hodinovém provozu).

Nabízíme příspěvek na stravné. Příspěvěk na penzijní připojištění.

K přihlášce přiložte: kopie dokladů o dosaženém vzdělání, strukturovaný profesní životopis, průvodní dopis, souhlas se zpracováním osobních údajů.

Zaslat na e - mail : h.havlikova@dskrnov.cz

Bližší informace na tel. č. 736 513 876 / 6:00 - 14:30/

Název společnosti:
Domov pro seniory Krnov
Telefon:
554684636
Odpovědná osoba:
Hana Havlíková
Reference:
67027624