Obsluha výrobní linky Tábor

Plat:
26000 - 29000 Kč
Město:
Tábor
Okres:
Tábor
Počet míst:
2

Popis pozice

Do provozu hledáme kolegu, který bude dohlížet na plynulý chod výrobní linky a manipulovat s výrobky. Nejste z Tábora? Nevadí! K této pozici nabízíme příspěvek na dopravu, a to ať už jste odkudkoli.

Práce, kterou u nás budete dělat, není vůbec složitá a na začátku Vás všechno naučíme. Pozice je vhodná i pro absolventy a nástup je možný ihned. Tak neváhejte a pojďte se k nám přidat.

Požadujeme:

- ochotu pracovat na směny

- zodpovědnost

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení, spolu s Vašimi zkušenostmi poroste i Vaše mzda

- příspěvek na dopravu

- možnost kariérního růstu

- motivující finanční odměny

- firemní stravování ve vlastním stravovacím zařízení

- a mnoho dalších zajímavých benefitů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na v.prinz@nses.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. čísle +420 774 487 700.

Název společnosti:
NSE Solutions, s.r.o.
Telefon:
774 487 700
Odpovědná osoba:
Vojtěch Prinz
Reference:
66902457