Lékař se specializací v oboru psychiatrie Jablonec nad Nisou

Plat:
700 Kč
Město:
Jablonec nad Nisou
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme:

Způsobilost k výkonu povolání dle z.č. 95/2004 Sb.

Zkušenosti z léčby závislostí výhodou.

Trestní a morální bezúhonnost.

Náplň činností:

Práce v zavedeném psychoterapeutickém týmu ve specializovaném oddělení protitoxikomanického a protialkoholního ochranného léčení.

Nabízíme:

Pracovní úvazek v rámci DPP, DPČ.

Flexibilní rozvržení ordinačních hodin.

Hodinovou odměnu za práci a pracovní dobu dle dohody.

Možnost stravování ve vlastním stravovacím zařízení.

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Název společnosti:
Vězeňská služba České republiky
Telefon:
724 094 814
Odpovědná osoba:
Václav Pytlík
Reference:
66952772