Pracovník/ice ruční kompletace České Budějovice

Plat:
25500 - 27000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
2
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Tvým úkolem bude obsluha jednoduchých strojů, ruční montáž a manipulace s výrobky - práce je svým charakterem vhodná pro ženy.

Požadavky: pečlivost, svědomitost, nebát se ruční práce

Co můžeš očekávat od nás?

- mzdu 25500 - 27000 Kč/měsíc

- práci na hlavní pracovní poměr ve směnném provozu

- stravenky v hodnotě 194 Kč/den

- nadstandartní příplatky za směnnost

Pokud Tě tato nabídka zaujala, zašli svůj životopis na e-mail j.lemka@nses.cz nebo zavolej na tel. číslo 778 094 700.

Název společnosti:
NSE Solutions, s.r.o.
Telefon:
778 094 700
Odpovědná osoba:
Jan Lemka
Reference:
67037796