Míchač barev Choceň

Plat:
24000 - 38000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Ústí nad Orlicí

Popis pozice

Jedná se o přípravu pryskyřic a chemických látek pro laminaci výrobků.

Požadavky na uchazeče

Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny, 7,75 hodinové směny)
Manuální zručnost a fyzická zdatnost
Dobrý zdravotní stav (práce s chemickýma látkami)
Samostatnost a zodpovědnost

Nabídka

Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající odvedenému výkonu, systém zaměstnaneckých benefitů, příspěvek na dopravu od prvního kilometru, pohodový kolektiv, příspěvek na stravování a mnoho dalšího.
V případě že Vás naše nabídka práce zaujala, neváhejte e na nás obrátit a pošlete nám svůj životopis nebo si přijďte vyplnit náš osobní dotazník na vrátnici.

Název společnosti:
COMPOSITE COMPONENTS a.s.
Adresa:
Pardubice
Mobil:
703194520
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Pavla Kovářová