Manipulant se zavazadly na letišti, Brno, 160-176 Kč/hod. Brno

Plat:
160 - 175 Kč za hodinu
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe, Ukrajina
Okres:
Brno

Popis pozice

- nošení, vykládka a nakládka zavazadel z/do letadla,
- úklid areálu, technická údržba, popřípadě výpomoc při úklidu služebních aut.

Místo: Brno-Tuřany.
Při nástupu na směnu Vás čeká běžná letištní kontrola.

Směny: obvykle 8-20/18-6 hod. (eventuelně dle požadavků).

Požadavky na uchazeče

- žádný alkohol ani jiné psychotropní látky
- každá krádež je odhalena na základě důmyslného kamerového systému
- včasný nástup na směny
- 100% nasazení k práci
- čistý trestní rejstřík

Nabídka

- hrubá mzda: 160 HM Kč/hod. denní směna, noční směna 176 HM Kč/hod. + zákonné příplatky za víkendy, svátky
- zajištěné zázemí pracoviště - lednice, skříňky, sprchy, odpočívárna
- výplata do druhého dne na účet nebo jednou týdně hotově
- možnost plánování směn, dle Vašich časových možností - jistota směn od půlky května až do září
- práce na DPČ

Poznámka

V případě zájmu nás kontaktujte a rovnou připište jaké jsou Vaše časové možnosti a kolik času můžete této brigádě věnovat.

Název společnosti:
Jobinn & Hostessinn
Adresa:
Brno
Telefon:
+420 775 081 715
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Kopřivová