Brigáda na financích 215,-/hod Ústí nad Labem

← zpět na přehled pozic
Okres:
Ústí nad Labem

Popis pozice

Na této pozici budete mít možnost řešit různorodé a náročné úkoly, které přispějí k efektivnímu fungování naší účetního týmu a finanční stabilitě společnosti. Vaše povinnosti budou zahrnovat:

Správu účetnictví dlužníků a věřitelů: Budete monitorovat a udržovat záznamy o dlužnících a věřitelích, abyste zajistili spravedlivé a přesné účtování transakcí.
Rekalkulace P/L a BS: Budete provádět důležité úkoly spojené s přepočty zisku a ztráty a bilance, abyste zajistili přesné finanční záznamy.
Činnosti související s uzávěrkou měsíce: Aktivně budete podílet se na uzávěrkách měsíce, což zahrnuje sběr, analýzu a korekci dat, abyste mohli prezentovat přesné výsledky společnosti.
Každodenní účetní agenda, uzávěrky a reporting: Budete mít na starosti průběžnou účetní agendu a zpracovávání uzávěrek, abyste mohli poskytovat aktuální finanční informace.
Zajištění souladu procesů s platnými účetními zásadami: Bude na vás spadat důležitá role v tom, že zajistíte, aby všechny účetní procesy byly v souladu s aktuálními účetními normami a předpisy.
Podpora rozvoje a zlepšování SAP: Budete se aktivně podílet na zdokonalování a vývoji SAP a jiných účetních nástrojů, což povede k efektivnější práci celého týmu.

Požadavky na uchazeče

Vhodné pro studenty ekonomických oborů :)

Jste naším ideálním kandidátem, pokud máte:

Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oblasti ekonomiky.
Skvělou znalost mezinárodních účetních standardů, což vám umožní rozumět a ovládat složité finanční transakce.
Alespoň roční praxi na obdobné pozici, což vám dává základ pro rychlé a efektivní zvládání účetních výzev.
Znalost SAP (nebo podobných programů) a Excel, abyste mohli účinně pracovat s moderními nástroji.
Komunikativní znalost angličtiny, což vám umožní překonat jazykové bariéry a spolupracovat na mezinárodní úrovni.

Nabídka

Nabízíme vám mnoho důvodů, proč byste měli zvážit tuto pozici:

Práce ve stabilní nadnárodní společnosti: Zaručujeme vám pracovní jistotu a prostředí, které vám umožní růst a rozvíjet se v rámci dlouhodobě úspěšné organizace.
Týden dovolené navíc: Věříme, že práce by měla být v harmonii s vaším osobním životem. Proto vám nabízíme týden dovolené navíc, abyste mohli načerpat novou energii a relaxovat.
Dotované stravování v areálu společnosti: Můžete si vychutnat výhody zdravé stravy, kterou nabízíme v našem vlastním stravovacím zařízení.
Odborné vzdělávání: Budeme vám poskytovat příležitosti k odbornému růstu a vzdělávání, abyste mohli stále zlepšovat své dovednosti a znalosti.
Program Zdravá firma: Vaše zdraví a pohoda jsou pro nás důležité. Nabízíme programy a benefity, které podpoří vaši fyzickou a duševní pohodu.
Penzijní připojištění a životní pojištění: Snažíme se o vaše finanční zabezpečení a dobře se postaráme o váš budoucí důchod a finanční jistotu.
Možnost využití znalosti cizích jazyků v mezinárodním týmu: Pokud máte jazykové dovednosti, budete je moci uplatnit v našem mezinárodním týmu a spolupracovat s kolegy z různých koutů světa.


NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Odpovědět

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?Kontakty

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 725 807 275
E-mail:
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Poláková