SAP Konzultanti / ABAP programátoři (ZamK) Programátoři počítačových aplikací specialisté Nižní Lhoty

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici SAP Konzultanti / ABAP programátoři (ZamK) Programátoři počítačových aplikací specialisté. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.11.2019   ID: 325306a

A02 z:13/11/2019 (ZamK)
KONTAKT e-mailem viz výše.
Náplň práce:
* vývoj programů a aplikací v ABAPu
* analýzy, konsolidace a implementace reportů podle specifikace konzultantů
* identifikace, zajištění a realizace potřebného vývoje či změnových požadavků v SAP modulech
* tvorba a provádění testů pro kódy a komponenty
* spolupráce s ostatními konzultanty při integračním testování
* analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení.
Požadavky:
* důkladná znalost ABAP
* praktické zkušenosti s programováním v ABAP
* VŠ vzdělání
* komunikativní znalost AJ (denní používání v mezinárodním týmu)
* výhodou orientace v SAP modulech
* analytické a logické myšlení na vysoké úrovni
* vytrvalost a flexibilita.
Nabízíme:
* perspektivní zaměstnání
* motivující platové ohodnocení
* zajištění dopravy do a ze zaměstnání
* denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
* příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
* práci s nejmodernějšími technologiemi
* příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
* možnost vzdělávání
* odborný a kariérní růst.

Plat: 35000 - 40000
Město: Nižní Lhoty
Klient: Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka
nabídka brigád a volných míst