ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ PEKÁRENSKÉHO ZBOŽÍ Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Králíky

Region: Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ PEKÁRENSKÉHO ZBOŽÍ Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Králíky můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 6.11.2019   ID: 316429a

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Jana Opletala č.p. 128, 561 69 Králíky
NÁPLŇ PRÁCE:
- rozvoz pečiva, lahůdek a polotovarů
- výběr hotovosti
- práce v noci, práce i v sobotu
POŽADUJEME:
- UO/SOU
- ŘP skupiny B, praxe v řízení dodávkového vozu minimálně 2 roky
- znalost práce na PC
- spolehlivost, bezúhonnost, časovou flexibiltu, asertivitu
NABÍZÍME:
- příspěvek na životní pojištění
KONTAKT: paní Urbanová, e-mailem nebo osobně (Jana Opletala 128, Králíky, od 8.00 do 14.00 hodin)
Plat: 18000 - 25000
Město: Králíky
Klient: Pekárny Falta, s.r.o.
nabídka brigád a volných míst