Prodavač / Prodavačka na zkrácený úvazek - Primark Praha

Plat:
21000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Zkrácený
Okres:
Praha

Popis pozice

Jako prodavač Primarku budeš mít v obchodě na starosti mnoho věcí. Péče o zboží bude tvojí každodenní zodpovědností. Využiješ svoji vášeň pro módu, aby naše prodejny vypadaly úžasně. Budeš doplňovat zboží, ale také udržovat prodejnu bez poskvrny. S kolegy budete sdílet vaše zkušenosti a vzájemně se podporovat. Učit se budeš od svých nadřízených a manažerů. Silný vztah s týmem je důležitou součástí k vytváření skvělé kariéry.

Požadavky na uchazeče

Hlavními věcmi, které hledáme, je týmový duch, pozitivní smýšlení, zvědavost, proaktivní přístup, flexibilní přístup k práci, skvělý zákaznický servis, vášeň pro módu a časovou flexibilitu (pondělí až neděle, částečný úvazek na 16, 20, 24 nebo 30hodin týdně). Předchozí zkušenost s maloobchodním prodejem či zákaznickým servisem je výhodou, ne však podmínkou.

Nabídka

Pracovní poměr na zkrácený úvazek 16, 20, 24 nebo 30 hodin týdně
Konkurenceschopnou mzdu ve výši 21.000,- Kč měsíčně při 30h úvazku, 16.800,- Kč při 24h úvazku a 14.000,- Kč při 20 h úvazku a pro 16 hodinový úvazek je na DPP nebo DPČ za 130,- Kč/hodiny - je na tobě co ti vyhovuje nejvíce....
5 dnů dovolené navíc, neplatí pro DPP/DPČ
Stravenky v hodnotě 100,- Kč, stačí když denně odpracuješ pouze 3 hodiny, neplatí pro DPP/DPČ
Zaměstnaneckou slevu
Možnost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
Příležitosti k mezinárodnímu
kariernímu růstu

Poznámka

Jsme Primark – jedno z největších jmen mezi obchody s módními oděvy. Nyní přicházíme do České republiky, kam chceme přinést úžasnou, cenově dostupnou módu pro lidi v Praze a jejím okolí.

Pokud máš rád módu, chceš zlepšit kvalitu našich obchodů, pracovat v mladém a dynamickém prostředí a přeješ si ambiciózně růst, Primark je tou nejlepší volbou pro tvojí budoucnost! Nejenže budeš mít šanci být součástí skvělého týmu, ale také budeš mít příležitost celou naši módní značku zcela novému trhu. Navíc vám poskytneme příležitost rozvinout potenciál, vydělat si zajímavou mzdu a vybudovat kariéru, jakou bys očekával od rychle rostoucího mezinárodního maloobchodníka. Dokaž sám/ sama sobě, že u nás není žádné omezení, kam bys ses mohl/a v rámci Primarku dostat a nám pošli svůj životopis.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Associates in Advertising Ltd
Adresa:
TW134BD Feltham, Middlesex
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Sophie Billham