Zpracovatel odborných textů Doma

← zpět na přehled pozic
Plat:
500 Kč za úkon
Práce z domu:
ano
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - bakalářské
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená

Popis pozice

Portál Virtuální redakce hledá schopné adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty nejrůznějšího zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie, ošetřovatelství, politologie), případně celková korektura takových textů.

Požadavky na uchazeče

Dokončené vysokoškolské vzdělání, případně úspěšně dokončený nejméně třetí ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k vysokorychlostnímu internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů.

Nabídka

Nadstandardní finanční odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat podle svých časových a jiných možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL.

Poznámka

Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako druhé zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na mateřské dovolené, případně jako brigáda pro talentované studenty vysokých škol.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, diplomové atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Odpovědět

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?Kontakty

Název společnosti:
Virtuální redakce
Adresa:
Praha
Telefon:
123456789
E-mail:
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
David Král