Operátor výroby Olomouc

Plat:
115 - 150 Kč na hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, Od 15 let
Okres:
Olomouc

Popis pozice

Nenáročná kompletace vzduchového potrubí. Ranní a odpolední směna (případně dle domluvy - možnost i zkrácené směny). Vhodné pro muže i ženy.

Požadavky na uchazeče

Manuální zručnost, spolehlivost, chuť do práce.

Nabídka

Přátelské pracovní prostředí, možnost dlouhodobé spolupráce. Smlouva na DPČ či DPP, v případě šikovnosti a oboustranné spokojenosti i na hlavní pracovní poměr.

Poznámka

Odměna dle šikovnosti od 115,- Kč/hod. nahoru.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
KLIMATIKA jknp s.r.o.
Adresa:
Dolany 690
783 16 Dolany
Telefon:
736421990
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Dana Lindnerová
www:
www.klimatika.cz

O firmě

Jsme firma zabývající se vzduchotechnikou, tepelnými čerpadly a klimatizacemi.