Řidič ve flotile boltuber Praha

Plat:
30000 - 50000 Kč za úkon
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP
Okres:
Praha

Popis pozice

Prémiová Bolt-Uber autoflotila přijímá nové řidiče.
Naše společnost, se svým jedinečným konceptem jako první prorazila v pražské autodopravě.
Naši zaměstnanci nemají žádné starosti s provozem automobilů.
Automobily jim každou směnu poskytujeme v prvotřídním stavu a každý den je umýváme my. Samozřejmě je možné si jako řidič auto půjčit pro osobní/služební využití.
Vozy předáváme v precizním stavu jak našim klientům, tak našim zaměstnancům - za účelem maximálního pohodlí.
Řídíme se mottem ,,když je spokojený zaměstnanec, je spokojený i zákazník´´.
Pokud máte zájem spolupracovat s příjemnými lidmi ve skvělém kolektivu s férovým jednáním, ozvěte se nám.

Možnost nastoupit ihned!

Naše politika:
Žádné kauce
Směnný provoz
Krátkodobý, nebo dlouhodobý pronájem aut
Neomezené individuální výdělky

Pro vice informací nás kontaktujte a budeme se těšit na případnou spolupráci…

Požadavky na uchazeče

→Věk 21 let
→Platný občanský průkaz, případně povolení k pobytu na území ČR (trvalý, dlouhodobý, přechodný)
→Řidičský průkaz

Všechnu ostatní administrativu zařídíme za Vás!

Nabídka

→Stabilní pracovní zázemí
→Individuální výdělky
→Směnný provoz denní/noční
→Moderní čisté auta
→Firemní telefon
→Vyplácení v hotovosti
→Vozy předáváme na každou směnu vyčištěné a natankované!
→Každou směnu 500Kč v drobných na vrácení zákazníků.

Poznámka

V případě zájmu prosím volejte na číslo 775 422 966 nebo navštivte naše internetové stránky www.boltuber.cz

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Boltuber
Telefon:
7754229966
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Richard Šípek