Administrativní pracovník Praha

Plat:
150 Kč na hodinu
Práce z domu:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Jazyky:
anglický, český
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Praha

Popis pozice

Hledáme kolegu/kolegyni pro práci v oblasti administrativy a vyřizovaní pobytu cizinců

Náplň práce
- přímý kontakt s cizinci přijíždějícími do České republiky
- vyjednávání s úřady (ambasády, MV ČR OAMP, MZV, apod.)
- příprava a administrace dokumentů

Požadavky na uchazeče

Kritéria
- pozitivní přístup k administrativě
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- kladný vztah k cizincům a jejich potřebám
- nutná znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem, další jazyky (srbský, ruský, německý jazyk výhodou)
- uživatelská znalost PC (MS Office – word, excel, apod., práce s PDF soubory)
- ochota učit se novým věcem
- není nutné orientovat se v problematice pobytu cizinců, postupné zaškolení během praxe

Nabídka

Specifika pozice
- pružná pracovní doba, možnost práce i z domova
- vhodné jako přivýdělek ke studiu na VŠ s možností následného plnohodnotného zaměstnání
- pestrá a zajímavá práce s cizinci z celého světa
- výhodou je zcela osobní přístup a možnost podílet se na vzniku a rozvoji firmy
- kancelář na Praze 6
- odměna od 150 CZK/hodinu s postupným navyšováním
- laptop, telefon, ...

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
MANETE CZ s.r.o.
Telefon:
724128656
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Iva Navrátilová