Administrativní výpomoc v zavedené účetní kanceláři Praha

Plat:
120 Kč na hodinu
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Jazyky:
Čeština - rodilý mluvčí, angličtina nebo němčina
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Praha

Popis pozice

Budete pomáhat zkušeným kolegům s vedením účetní agenty pro naše klienty. Ze začátku půjde o evidenci jednodušších operaci a s nabýváním zkušeností Vaše práce bude komplexnější. Nemusíte se bát, pokud nemáte zkušenosti z účetními systémy a účetnictvím samotným. Vše Vás v přátelském kolektivu naučíme.

Požadavky na uchazeče

Jaké budou hlavní úkoly:
• Zapisování dokladů do účetních systému
• Přenos dat mezi systémy
• Tvorba přehledů a reportů
Co od Vás očekáváme
• výbornou znalost českého jazyka a komunikativní znalost anglického jazyka
• schopnost pracovat v týmu i samostatně
• ochotu učit se novým věcem
• všeobecnou počítačovou gramotnost
• vnímavost, pracovitost a flexibilitu

Nabídka

Co Vám můžeme nabídnout
• získáte nové znalosti a pracovní zkušenosti
• nahlédnete do zákulisí technologicky založené organizace
• za dobrou práci Vás dobře odměníme
• přivítá Vás menší přátelský kolektiv na pracovišti u metra B Vysočanská
• získání zkušenosti a nastartování kariéry

Poznámka

Jsme rodinná účetní firma, která vždy klade důraz na to, aby klienti dostali prostor soustředit se na svoje podnikání a mohli přenechat rutinní záležitosti odborníkům podpořeným nejnovějšími technologiemi. Stavíme na hodnotách jak pro zaměstnance, tak pro klienty, kterým nasloucháme a dokážeme vždy správně poradit.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Jaspar s.r.o.
Telefon:
737103810
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Adam Skorek