Telefonní specialista/tka pro slevový portál Brno

Plat:
20000 Kč na měsíc
Typ úvazku:
Brigáda
Okres:
Brno

Popis pozice

Do našeho týmu v Brně hledáme šikovného kolegu/kolegyni. Jsme Call Centrum zaměřené na navolávání dotazníků. Nejedná se tedy o prodej, ale pouze o vzbuzování zájmu v oblastech, ve kterých lze zákazníkovi ušetřit až tisíce korun ročně.
Koho hledáme?

Pohodového kolegu do týmu, kterého práce baví, a svou energií dokáže navodit příjemnou
atmosféru na kanceláři. Zodpovědnost a loajalitu považujeme za samozřejmost.

Jakou pracovní činnost bys u nás vykonával?

• trávil bys s námi čas v kanceláři v Brně od pondělí do pátku (o svátcích a víkendech vážně
nepracujeme)
• přizpůsobil by sis svůj pracovní stůl tak, aby ses u něj cítil dobře (fotky zvířecích mazlíčků vítány)
• volal bys zákazníkům, se kterými bys při příjemném několikaminutovém hovoru vyplnil dotazník
(maximálně 4 minuty)
• odpovídal bys na případné dotazy (neboj, není jich příliš)
• byl bys na každého zákazníka milý a přívětivý (víme, ne vždy je to snadné)
• vyplněný dotazník bys předal svému kolegovi, který bude mít na starosti další agendu
• pravidelně bys komunikoval se supervizorem a reportoval své výsledky

Co požadujeme?

- dovednost ve druhých vzbudit zájem místo námitek
- skvělý hlasový projev a pozitivní naladění
- perfektní komunikační schopnosti v českém jazyce
- uživatelskou znalost PC
- spolehlivost, dochvilnost a samostatnost
- týmového ducha
- zkušenosti z Call Centra výhodou

Čím odměníme?

- veškerou pomocí v začátcích formou školení a kontrolou z řad zkušenějších kolegů
- spoluprací na HPP nebo IČO
- fixním mzdovým ohodnocením + neomezenými provizemi z počtu vyplněných dotazníků
- motivačním ohodnocením a kvartálními soutěžemi o hodnotné ceny (dovolená, mobil)
- moderní kanceláří v centru Brna (ul. Hybešova)
- pracovní dobou od pondělí do pátku (8:00-16:30)
- přátelským kolektivem
- pravidelnou zpětnou vazbou od supervizora
- postupným kariérním růstem
- pracovním notebookem a sluchátky s mikrofonem
- více než měsíční dovolenou
- neomezenou konzumací kávy a čaje
- Multisport benefit kartou

Chceš víc? Není problém! U nás je možnost kariérního růstu a ctižádosti se meze nekladou.
Kdy Tě můžeme přivítat? Klidně hned zítra
Jsme si vědomi, že práce není pro každého. Někdo se jí vyhýbá obloukem, a někdo ji naopak miluje. Hledáme právě ty druhé typy lidí, kteří se v práci našli a baví je každodenní komunikace s lidmi po telefonu. Byť to není práce jednoduchá, je pro nás výzvou a děláme ji velmi rádi, proto hledáme podobné nadšence, kteří se do práce budou těšit.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Inotel CZ s.r.o.
Telefon:
604663011
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Veronika Malinska