Strojní operátor Lovosice

Plat:
23000 - 27000 Kč na měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda
Okres:
Litoměřice

Popis pozice

Popis pracovní pozice:
Hledáme kolegy na pozici strojního operátora.

- nepřetržitý směnný provoz
- výroba nerezového drátu dle zadaných objednávek
- obsluha jeřábů a vysokozdvižných vozíků (školení zajistíme)

Požadavky na uchazeče

Požadujeme:
Požadujeme:
- pečlivost, spolehlivost a dochvilnost
- Vzdělání technického směru výhodou, nikoli podmínkou.

Nabídka

Nabízíme:
Nabízíme:
- nárůst mzdy po zaškolení + osobní ohodnocení dle podávaných výkonů + bonus za splněný pracovní fond
- zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
- přátelské a férové pracovní prostředí

Benefity:
- stravování na pracovišti zcela zdarma
- roční bonus, letní bonus
- sick days
- dovolená navíc
- vitamínové balíčky, věcné dary

Poznámka

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat životopis.
Těšíme se na Vás.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
NARA manpower agency s.r.o.
Adresa:
Dělnická 12
170 04 Praha 7 Holešovice
Telefon:
731 810 744
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Nikola Janáková
www:
www.prace-job.cz

O firmě

NARA manpower agency, s.r.o. je personální agentura zaměřující se na poskytování pracovní síly především do logistických center a výrobních společností. Zajišťujeme nabídky práce od renomovaných zaměstnavatelů v rámci celé ČR formou hlavního pracovního poměru, práci na zkrácený úvazek a formou brigád.