Obchodní zástupce - zdravotnický materiál, pro OSVČ Celá ČR

Plat:
30000 - 120000 Kč na měsíc
Práce z domu:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Brigáda
Okres:
Praha

Popis pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
Prodej zdravotnického materiálu (roušky, respirátory, dezinfekce apod.) do zdravotnictví. Aktuálně je po daném zboží mnohem větší poptávka než běžně = skvělá obchodní příležitost).
Oblast působení – dle regionu (celá ČR). Provizní systém odměňování.

Zaměstnanecké výhody, benefity
Možnost kariérního růstu, vybudování dlouhodobého pasivního příjmu, různé finanční bonusy a hlavně – nejste limitováni fixním platem, ani fixní pracovní dobou.

Požadavky na uchazeče

Osobnostní předpoklady a dovednosti
Příjemné a profesionální vystupování vůči klientům, spolehlivost, časová flexibilita.
Stručná charakteristika společnosti
Prodej a distribuce zdravotnického materiálu, maloobchod a velkoobchod.

Nabídka

Informace o náboru
Pro detailnější informace jsme vám k dispozici: pondělí až pátek, 9:00 – 17:00. Kvůli časté práci ve skladišti zboží kde není dobrý signál, se může stát, že budeme nedostupní. Nicméně Vám zavoláme zpátky, jakmile to bude možné – nejpozději následující pracovní den. Děkujeme za pochopení. Prosíme, volejte jen vážní zájemci.

Poznámka

Adresa společnosti
ECO dental s.r.o.
Vojtěšská 211/6
110 00 Praha – Nové Město

Kontakt
Kontaktní osoba: Marcela Kubíčková
Tel.: +420734426656
E-mail: obchod@ecodental.cz

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
NARA manpower agency s.r.o.
Adresa:
Dělnická 12
170 04 Praha 7 Holešovice
Telefon:
731 810 744
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Nikola Janáková
www:
www.prace-job.cz

O firmě

NARA manpower agency, s.r.o. je personální agentura zaměřující se na poskytování pracovní síly především do logistických center a výrobních společností. Zajišťujeme nabídky práce od renomovaných zaměstnavatelů v rámci celé ČR formou hlavního pracovního poměru, práci na zkrácený úvazek a formou brigád.