Poradce v oblasti výživy Nový Jičín

Plat:
100 - 250 Kč na hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená, OZP
Okres:
Nový Jičín

Popis pozice

Zajímáte se o svoji kondici a zdravý životní styl? Hledáte FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU ke studiu, mateřské dovolené či jiné výdělečné činnosti? Máte vyšší ambice? Chcete si brigádně přivydělat při studiu?

Požadavky na uchazeče

Požadujeme:

· věk min. 18 let

· ochota učit se novým věcem

· komunikativnost a příjemné vystupování

· spolehlivost, zodpovědnost a vytrvalost

· zájem o oblast výživy a zdravý životní styl

Nabídka

Nabízíme:

· osobní i finanční růst

· precizní systém zaškolení

· příjemný a ochotný kolektiv spolupracovníků

· firemní benefity (odměny za dobře odvedenou práci)

· možnost práce z domu

Znalost problematiky ani vzdělání v oboru výživy není podmínkou, poskytujeme komplexní zaškolení.

Poznámka

Hledáme 5 šikovných spolupracovníku do zavedeného centra v Novém Jičíně a okolí.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Roman Panák
Adresa:
Hoblíkova 39
74101 Nový Jičín
Telefon:
+420 602 726 352
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Libuše Tesaříková
www:
lepsikondice.cz

O firmě

Zabýváme se zdravou výživou, péči o pleť, sportovní výživou.