Laborant/ka oddělení Analytical Operations Blansko

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Laborant/ka oddělení Analytical Operations. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Blansko můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 5.4.2020   Značka: AO   ID: 1479863

Stručná charakteristika:

Budete zodpovědný/á za provádění analýz farmaceutických substancí a jejich meziproduktů v rámci práce oddělení Analytical Operations při řešení projektů výzkumu, vývoje a výroby.

Co vás čeká:

- Baví vás práce v laboratoři a práce s nejmodernějším laboratorním vybavením? Právě ta by byla vaší hlavní pracovní náplní – prováděl/a byste analytické testování dle normy, zejména pomocí chromatografických, odměrných či spektrálních metod.
- Nebojíte se samostatné práce a rádi úkoly dotahujete do konce? Prováděl/a byste nejen měření, ale podílel/a byste se také na interpretaci výsledků testování.
- Součástí vaší práce by bylo také vzorkování.
- Jako laborant budete komunikovat výsledky svojí práce napříč oddělením i za jeho hranice, pokud to bude třeba.
- Práce probíhá v jednosměnném nebo dvousměnném provozu (ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, střídání po týdnu) a obnáší občasnou práci o víkendu (cca 1x měsíčně 1 víkendový den).

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ odborné vzdělání chemického nebo farmaceutického směru.
- Základní znalost analytické chemie a základy práce s chromatografickými technikami.
- Schopnost učit se nové věci, protože určitě narazíte na spoustu novinek (vybavení, postupy apod.).
- Pasivní znalost angličtiny – porozumění psanému textu (např. pro čtení manuálů).
- Uživatelská znalost práce na PC.
- Komunikativnost a schopnost týmové práce, umět předávat výsledky svojí práce.
- Spolehlivost, pečlivost, důslednost, přesnost – pro práci v laboratoři zásadní schopnosti.
- Schopnost samostatné organizace práce tak, aby byla co nejefektivnější.
- Za výhodu (nikoli však podmínku) budeme považovat, pokud již máte zkušenost s prací v analytické laboratoři.

Nabízíme

- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na dojíždění
- Příspěvek v případě přestěhování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na životní pojištění
- Benefitní systém cafeteria
- Multisport karta
- 3 sick days
- Sportovní a společenské aktivity
- Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
- Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
- Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
- Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma

Poznámka

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, reagujte prosím pomocí odpovědní ikony. Zašlete nám svůj životopis opatřený fotografií a motivační dopis, děkujeme.
Město: Blansko
Klient: Synthon, s.r.o.
Termín uzávěrky: 31.03.2020

Doporučte pracovní pozici Laborant/ka oddělení Analytical Operations Blansko

Kontakt

Název společnosti Synthon, s.r.o.
UliceBrněnská 32/čp.597
Město678 01 Blansko
Jméno pracovníkaVendula Petýrková
Telefon+420 516 427 569
Mobil+420 727 971 593