Regionální manažer maloobchodních prodejen pro Karlovarský kraj

Region: Karlovarský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Regionální manažer maloobchodních prodejen pro Karlovarský kraj. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Karlovy Vary můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 8.3.2020   Značka: 5406   ID: 1468252

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., hledáme vhodného kandidáta na pozici Regionální manažer maloobchodních prodejen pro Karlovarský kraj.

Popis pozice:
- Odpovědnost za dosažení cílů svěřeného regionu
- Zajištění skladových zásob prodejen
- Dohled nad marketingovými aktivitami
- Aktivní vyhledávání a akvizice nových zákazníků
- Pravidelná kontrola a návštěva prodejen
- Motivace a vedení zaměstnanců prodejen
- Nábor a školení zaměstnanců

Požadavky
- Manažerské dovednosti získané na maloobchodní prodejně
- Dobré organizační schopnosti
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Znalost práce s PC
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Různorodou práci
- Firemní benefity
- Lokalita pracoviště: Karlovarský kraj
Město: Karlovy Vary

Doporučte pracovní pozici Regionální manažer maloobchodních prodejen pro Karlovarský kraj

Kontakt

Název společnosti JOBSTART s.r.o.
UliceVodičkova 17
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaDagmar Palinková
Mobil727931009

Zařazeno v oborech:

Management
Obchod-prodej