Asistentka obchodního oddělení - Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Asistentka obchodního oddělení - Praha. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.11.2019   ID: 1465601

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je obchodní společnost Flexio a.s. se zaměřením na IT produkty a příslušenství.

Náplň práce:
• administrativa v rámci obchodního oddělení (fakturace, logistika, doprava)
• zajištění každodenního plynulého chodu kanceláře
• komunikace se zákazníky
• vedení a aktualizace záznamů, prohlášení, reportů apod.

Požadujeme

• SŠ vzdělání - obchodní/ekonomický směr výhodou
• práce na PC (Word, Excel)
• zodpovědnost a proaktivní přístup
• dobré komunikační a organizační dovednosti
• zájem vzdělávat se a učit se novým věcem
• schopnost samostatně řešit různé situace

Nabízíme

• práci na HPP - doba neurčitá
• zajímavou práci v obchodní společnosti
• možnost seberealizace a budoucího profesního růstu
• práci v mladém, neformálním, kolektivu
• zajímavé platové ohodnocení

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zaslat email

Platnost inzerátu končí 15. 12. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Město: Praha 4
Termín uzávěrky: 15.12.2019

Doporučte pracovní pozici Asistentka obchodního oddělení - Praha

Kontakt

Název společnosti JOBSYSTEM s.r.o.
UliceSokolovská 106/42
Město180 00 Praha 8
Jméno pracovníkaPersonální asistentka
Telefon+420 224 819 391

Zařazeno v oborech:

Administrativa
Ekonomika