Brigáda Skladník do O2 areny

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Skladník do O2 areny. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.2.2020   ID: 1463927

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Společnost Bestsport , a.s. provozovatel O2 areny a O2 universa hledá nové kolegy/kolegyně do stabilního kolektivu, který je zapálený do své práce a oboru.

Náplň práce:

- Znalost zboží a surovin v gastronomii
- Přebírá zboží od dodavatelů, kontroluje čerstvost, kvalitu a expirace
- Samostatně připravuje zboží k vyskladnění na střediska na základě objednávek
- Zajišťuje fyzickou distribuci zboží dle objednávek na střediska v rámci O2 universa, případně O2 areny
- Zajišťuje službu skladu během akcí (do konce akce)
- Dodržuje HACCP, FIFO, BOZP
- Odpovídá za svěřené hodnoty
- Podílí se na inventarizacích
- Vzájemně se zastupuje
- Je podřízen vedoucímu úseku sklad
- Řídí se dalšími pokyny vedoucího skladu
- Pracovní doba je nepravidelná. Po zaškolení možnost přechodu na HPP.

Nástupní základní mzda 26 000 Kč + 10% bonus + čtvrtletní bonusy ve výši 20% měsíčního platu.

Požadujeme

- základní vzdělání
- optimálně minimálně 5 let praxe v oboru potravinářství (obchodu), gastronomie,
- znalost zbožíznalství
Plat: 26000 Kč za měsíc

Doporučte pracovní pozici Brigáda Skladník do O2 areny

Kontakt

Název společnosti Lidé a Příležitosti s.r.o.
UliceRoháčova 1637/88
Město130 00 Praha 3
Jméno pracovníkak.rejman@prilezitosti.cz