Analytik (IKT) v oblasti autonomní mobility Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Analytik (IKT) v oblasti autonomní mobility. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.11.2019   ID: 1460650

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Požadujeme


Místo práce
Detašované pracoviště v budově Ministerstva dopravy ČR, Praha 1

Koho hledáme?
V rámci rozvoje inteligentních dopravních systémů hledáme zkušeného odborníka z oblasti dopravy do oddělení bezpečnosti dopravních systémů, který se bude podílet na přípravě a implementaci opatření v oblasti autonomní mobility, včetně podílení se na výzkumu a vývoji v oblasti dopravy a koordinovat aktivity s podobně zaměřenými organizacemi v zahraničí.

Co u nás budete dělat?
• Aktivně se podílet na přípravě a implementaci opatření v oblasti autonomní mobility v technické oblasti a infrastruktury se zaměřením na bezpečnost
• Podílet se na implementaci výsledků výzkumných, testovacích a pilotních projektů
• Spolupracovat na podpoře výzkumu a vývoje v oblasti dopravy
• Spolupracovat na formulování politiky zřizovatele (Ministerstvo dopravy ČR) v oblasti autonomní mobility
• Koordinovat aktivity s dalšími relevantními institucemi a rozvíjet spolupráci s obdobnými zahraničními organizacemi


Jaké zkušenosti očekáváme?
• VŠ vzdělání technického směru
• Znalost dopravního prostředí
• Relevantní praxe výhodou, ale ne podmínkou
• Aktivní znalost anglického jazyka na úrovni B2 či vyšší
• Organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup

Co nabízíme?
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Zajímavou práci v nově transformovaném sektoru dopravy
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, stravenky v hodnotě 120 Kč, bezplatná jazyková výuka, příspěvek formou Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)
• Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života

Možný nástup
dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky
12. platová třída dle NV ČR č. 263/2018 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe. K tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek + motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů).

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: zaslat email do 1. 12. 2019 (do předmětu uveďte „Analytik IKT“)

Pro další informace nás prosím kontaktujte
zaslat email, tel. 241 084 320

Upozornění
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.
Město: Praha
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Analytik (IKT) v oblasti autonomní mobility Praha


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Ředitelství silnic a dálnic ČR
UliceNa Pankráci 56
Město145 05 Praha 4

Zobrazit / skrýt navigaci

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace