Brigáda Administrativa – Skladové hospodářství 5-6h/den Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Administrativa – Skladové hospodářství 5-6h/den. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.11.2019   Značka: GEA   ID: 1458311

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Co vás čeká

Evidence DL
Práce evidence Excel
Vychystávání, příjem evidence – zasílání PPL z místa pracoviště
Sklad o pár položkách – vést v pořádku a mít přehled
Objednávání služeb – ( servis aut, aj.)
Občas někam zajet ohledně firemních požadavků
Nenáročná práce

Požadujeme

Hledáme kolegu nebo VŠ studenta na pozice referenta skladu administrativa.
Na čem se domluvíme to platí čeká vás příjemný a super team.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Selský rozum
Schopnost organizace práce
Znalost MS office, Excel
Dbáte na pořádek a detail
Evidence a čísla Vám nejsou cizí
Praxe vítána
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

Práce na zkrácený úvazek, dle možností popř., že jsi student dle školy
Dlouhodobé zaměstnání - brigáda
Motivační bonusy za pracovitost
Zázemí ve stabilní společnosti
Příjemný a férový kolektiv
Možnost čerpání záloh
Práce na 5h- 6h denně
Možný kariérní růst
Volné víkendy
Pracovní doba od 8:00 – 13: 00 až 14:00 - dle možností lze upravit
Práce v centru Prahy snadná dostupnost MHD.
Plat: 130 - 140 Kč za hodinu
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Brigáda Administrativa – Skladové hospodářství 5-6h/den Praha

Kontakt

Název společnosti MSG NABOR
UliceV Jámě 1
MěstoPraha
Jméno pracovníkaJana Krejčová
Mobil606664207