Konzultant ekonomika a mzdy Nitra

Region: Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Konzultant ekonomika a mzdy Nitra. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.10.2019   Značka: SV/K   ID: 1458057

Náplň práce:
analýza požadavků zákazníka a návrh řešení v systému zákazníka
sledování legislativních změn v oblasti ekonomiky a mezd a návrh zpracování těchto změn do IS zákazníka
poskytování konzultací a školení zákazníkům v oblasti ekonomiky a mezd
poradenství zákazníkům v oblasti ekonomiky a mezd
vedení projektů

Požadujeme

Vzdělání:
středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením a praxí v této oblasti nejméně 3 roky
jiné odborné vzdělání s praxí z ekonomiky a mezd
Praxe:
Praxe v oblasti účetnictví
Praxe v oboru implementace informačních systémů vítána
Výhodou praxe v oblasti implementace ekonomiky a mzdy vítána
Výhodou praxe v oblasti zpracování ekonomiky a mezd
Jazykové znalosti:
vítána znalost AJ, NJ – není podmínkou
Znalost práce na PC:
aplikace MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
vítána znalost databází SQL není podmínkou
znalost programování vítána není podmínkou
Požadované znalosti a dovednosti:
znalost ekonomiky a účetnictví
orientace v české legislativě a zákonech (zákon o DPH, zákon o účetnictví)
znalost mzdové problematiky
účtování ve skladovém hospodářství a ve výrobě
základní znalost závěrkových operací
znalost logiky informačních systémů
znalost obecných firemních procesů
výborné komunikační a prezentační dovednosti
řidičský průkaz skupiny B ochota cestovat
Osobnostní požadavky:
týmová spolupráce
samostatnost
analytické myšlení
kreativita
zodpovědnost
iniciativa
schopnost rychle se učit novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
práci v moderní, procesně orientované IT společnosti
výborné pracovní podmínky a motivující platové ohodnocení
práci na zajímavých projektech pro významné klienty
práci v příjemném kolektivu
odborný růst v oblasti informačních technologií, firemních procesů
Druh pracovního poměru a forma pracovní doby:
hlavní pracovní poměr, pružná pracovní doba, možnost pracovat formou home office (po zapracování)
Místo výkonu práce:
Slovensko

Poznámka

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email zaslat email nebo volejte na tel. +420 734 752 997.
Město: Nitra

Doporučte pracovní pozici Konzultant ekonomika a mzdy Nitra

Kontakt

Název společnosti PRAGMA personální agentura s.r.o.
UliceKosmounautů 8
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaSylva Valentová
Mobil734752997