Linux Admin Teamleader (m/ž) Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Linux Admin Teamleader (m/ž). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.11.2019   Značka: P0014   ID: 1436603

Vaším úkolem bude:
- vést tým až 8 Linux adminů
- spolupracovat na provozu tisíce serverů internetových projektů
- pracovat s Debianem a Ubuntu nebo databázemi (MySQL, PostgresSQL aj.) a řadu dalších činností

Požadujeme

Neobejdete se bez:
- perfektní znalosti Linuxu

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí:
- možnost být součástí vývoje nových projektů a moderních technologií
- jedinečnou firemní kulturu tvořenou mladým týmem
- neformální pracovní prostředí
- skvělé benefity a pravidelné týmové akce

Poznámka

Oslovila Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis nebo nás kontaktujte pro bližší informace:

Ing. Daniela Puldová, HR Specialist, tel.: +420 734 443 276, e-mail: zaslat email
KM Career s.r.o., tel.: +420 703 687 603, e-mail: zaslat email

ID: P0014
www.kmcareer.cz
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Linux Admin Teamleader (m/ž) Praha

Kontakt

Název společnosti KM Career s.r.o.
UliceŠafaříkova 277
MěstoMladá Boleslav
Jméno pracovníkaDaniela Puldová