Uklízeč / ka 18.000,- Kč Břeclav

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Uklízeč / ka 18.000,- Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Břeclav můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 1.4.2020   ID: 1431817

Popis pozice:

- úklid kancelářských prostor, chodeb, WC dle stanoveného standardu
- plnění dalších úkolů stanovených nadřízeným

Požadujeme

Požadujeme:

- praxe na obdobné pozici výhodou
- manuální zručnost
- dobrá pracovní morálka
- týmová spolupráce a odolnost vůči stresu
- disciplína, spolehlivost, preciznost a flexibilita
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- SOÚ vzdělání

Nabízíme

Nabízíme:

- práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
- možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování
- firemní školku pro Vaše děti
- firemní ubytování

Poznámka

Informace o náboru

V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:

Děkujeme a těšíme se na nové členy týmu Fosfa!
Plat: 18000 Kč za měsíc
Město: Břeclav

Doporučte pracovní pozici Uklízeč / ka 18.000,- Kč Břeclav

Kontakt

Název společnosti Fosfa a.s.
UliceHraniční 268/120, Poštorná
Město691 41 Břeclav
Jméno pracovníkaLucie Garčicová
Telefon519 306 251