Telefonní specialista - Infolinka Příbram

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Telefonní specialista - Infolinka. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Příbram můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.12.2019   ID: 1421035

Co bude Vaším úkolem?
• Přijímání hovorů a zpracování dotazů na příchozích infolinkách
• Poskytování aktuálních informací a nabídka vhodných řešení pro klienty
• Poradenství a péče o zákazníky

Požadujeme

Požadujeme:
• Výborné komunikační schopnosti
• Znalost práce na PC – Word, Excel
• Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Proč do toho jít?
• Na začátku Vás vše naučíme.
• Náborový příspěvek 10 000 Kč!
• Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.
• U nás máte jistotu, že peníze dostanete vždy včas.
• Čekají na Vás krásné prostory přímo na náměstí v Příbrami.
• Občerstvení na pracovišti zdarma.
• Zábavné firemní aktivity a soutěže o různé ceny.
• Získáte zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé okolí.
• Pracovní doba PO - PÁ 8:00 - 16:30 - víkendy a svátky volno.
Město: Příbram

Doporučte pracovní pozici Telefonní specialista - Infolinka Příbram

Kontakt

Název společnosti ATODA Telemarketing, spol. s r.o
UliceLidická 2331/6a
Město370 01 České Budějovice
Jméno pracovníkaNicola Plánská
Telefon380 900 122

Zařazeno v oborech:

Administrativa
Služby
Ostatní