Účetní částečný úvazek Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Účetní částečný úvazek. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.11.2019   ID: 1420216

Náplň práce:
• zpracování a kontrola běžné účetní agendy účetního oddělení
• spolupráce s externím daňovým poradcem
• komunikace a vedení kontrola pomocné administrativy

Požadujeme

Hledáme zkušenou účetní na částečný pracovní poměr

Požadujeme:
• praxe na pozici účetní
• dobrá znalost práce na PC (zejména Excel)
• analytické myšlení, schopnost poradit, pečlivost a spolehlivost
• zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Nabízíme:
• práci na zkrácený pracovní poměr
• dobré pracovní podmínky
• pracovní dobu dle dohody

Ostatní podmínky dle dohody
Nástup ihned
Plat: 15000 - 17000 Kč za měsíc
Město: Praha
Klient: zahraniční společnost

Doporučte pracovní pozici Účetní částečný úvazek Praha

Kontakt

Název společnosti MM Personální služby s.r.o.
UliceU Trojice 2
Město150 00 Praha 5
Jméno pracovníkaMilena Malá
Telefon777 615 715
Mobil777 615 715