Svářeč plastů Pardubicko

Region: Královéhradecký, Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Svářeč plastů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 3.12.2019   Značka: B2269   ID: 1407203

Pracovní náplň:
- Svařování plastových potrubních dílů

Požadujeme

Zajímavá pracovní nabídka ve stabilní a prosperující firmě  na pozici Svářeče plastů.
Požadavky:
- praxe na odborné pozici výhodou, - svářečský průkaz pro svařování PE výhodou - pracovitost - spolehlivost - manuální zručnost

Nabízíme

Nabízíme:
- týden dovolené navíc - 13-tý plat (100%) - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele - osobní a odborný růst - perspektiva navýšení mzdy po zapracování - práce v silné a perspektivní zahraniční společnosti
Plat: 20 000 - 25 000,-
Město: Pardubicko

Doporučte pracovní pozici Svářeč plastů Pardubicko

Kontakt

Název společnosti PROFI-MEN, s.r.o.
UliceJižní 870
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaDaniel Kačírek
Telefon495 512 582
Mobil608 114 770