Brigáda Strážný - Pardubice

Region: Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Strážný - Pardubice. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.2.2020   ID: 1403238

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Požadujeme

Popis pozice:
-hledáme šikovné, spolehlivé a pracovité muže i ženy, kteří mají zájem získávat nové poznatky a zkušenosti v oblasti ostrahy
-ochrana majetku klienta (prodejny s luxusní kosmetikou)

Požadujeme:
-spolehlivost, dobrá fyzická kondice, minimální věk 18 let, čistý VRT, certifikát Strážný výhodou

Nabízíme:
hodinová mzda: 100 Kč
možnost vyplacení mzdy každý týden (formou zálohy)
pracovní úvazek: brigáda anebo hlavní pracovní poměr
motivační odměny (1500 Kč za jeden záchyt anebo výtlak)
Plat: 100 Kč za hodinu
Město: Pardubice

Doporučte pracovní pozici Brigáda Strážný - Pardubice

Kontakt

Název společnosti GROUP TRADING AGENCY s.r.o.
UliceRevoluční 1082/8
MěstoPraha 1
Jméno pracovníkaMária Zacherová
Telefon+420 732 705 249