Hlavní prodejce personální inzerce - Ústí nad Labem (z41599)

Region: Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Hlavní prodejce personální inzerce - Ústí nad Labem (z41599). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 27.12.2019   Značka: 444304002   ID: 1395085

Hlavní prodejce personální inzerce - Ústí nad Labem

Hledáme vhodného uchazeče na pozici hlavní prodejce personální inzerce (inzerce práce v pracovních novinách), máme stálou klientelu, ale náplní je i rozšiřování počtu potencionálních zákazníků. Praxe není potřeba, stačí chuť a nebát se telefonovat.

Pracovní náplň:

- prezentace služeb novým klientům s ověřeným produktem, noviny vydáváme již 10 let

- telefonní komunikace se zákazníky, péče o stávající klientelu, prodej - personální inzerce do novin

- samostatná práce, komunikace s grafikem

- práce s firemní databází

Požadujeme:

- dobré komunikativní schopnosti

- schopnost aktivní práce s PC

- samostatnost, vytrvalost, odolnost

Nabízíme:

- HPP, fixní plat + odměny, možnost výdělku až 35.000,-

- kancelář, zaškolení

- notebook + mobilní telefon s neomezeným voláním a datovým tarifem i pro osobní potřebu

Doporučte pracovní pozici Hlavní prodejce personální inzerce - Ústí nad Labem (z41599)

Kontakt

Název společnosti Barlett & Cenbright s.r.o.
UliceKřenova 438/7
Město162 00 Praha 6 - Veleslavín
Jméno pracovníkaFilip Pešek

Zařazeno v oborech:

Administrativa
Obchod-prodej
Služby