Skladový specialista 180 Kč / hodina v čistém! Rudná

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Skladový specialista 180 Kč / hodina v čistém!. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Rudná můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.1.2020   ID: 1383091

Česká společnost zabývající se prodejem sportovního oblečení a potřeb přijme do svého týmu nové kolegy / kolegyně na pozice:
• Pracovník e – shopu
• Třídění a manipulace se zbožím za pomocí elektronické čtečky
• Pracovník skladového hospodářství

Místo výkonu práce: Rudná u Prahy

Náplň práce:
Vychystávání objednávky pomocí čtečky
Třídění a kompletace zboží
Kódování a kontrola zboží

Požadujeme

Minimální věk 18 let
Dlouhodobá spolupráce
Český jazyk slovem i písmem

Nabízíme

Ohodnocení ve výši 180 Kč na hodinu čistého – možnost týdenních výplat
Měsíčná mzda – 32 500 Kč čistého
Stravenky v hodnotě 80 Kč
8mi hodinové směny – ranní - odpolední
Možnost přesčasů
Možnost zaučení / praxe v oboru není požadována
Zajištění ubytování
Dotovaná strava
Svozové autobusy z Berouna a Zličína zdarma
Dress code zajištěn
Možnost kariérního růstu

Poznámka

Pokud budete mít zájem o tuto pozici, dostavte se prosím na osobní pohovor na adresu Bryksova 939/37, Praha 9 Černý Most. S sebou vezměte občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny.
Jsme tu pro vás každý pracovní den od 09:00 do 16:00
Nebo volejte na telefonní číslo 725 506 537
Plat: 150 - 180 Kč za hodinu
Město: Rudná

Doporučte pracovní pozici Skladový specialista 180 Kč / hodina v čistém! Rudná

Kontakt

Název společnosti Česká práce s.r.o.
UliceBryksova 939/37
Město198 00 Praha 9
Jméno pracovníkaPersonální oddělení
Mobil725 506 537