Brigáda v Praze doplňování (129,-/hod.)

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Brigáda v Praze doplňování (129,-/hod.). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.3.2020   Značka: Praha 6   ID: 1336125

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Hledáme vhodné brigádníky na doplňování v hypermarketech po celé Praze

Náplň práce:
- doplňování zboží
- kontrola kvality potravin
- komunikace s přímým nadřízeným

Požadujeme

- výpis z TR
- potravinářský průkaz
- pracovitost
- minimální věk 18 let

Nabízíme

Směny: od 6 do 10
Mzda – 129,–/hod.
Týdenní záloha - 50%
Nastup ihned

Poznámka

Pohovor na adrese: Myslíkova 31, Praha 1
Plat: 129,-/hod
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Brigáda v Praze doplňování (129,-/hod.)

Kontakt

Název společnosti ABZAKOVO spol.s.r.o.
UliceMyslíkova 31
MěstoPraha 1
Jméno pracovníkaAbzakovo - obchody
Telefon774 222 839
Mobil774 222 847

Zařazeno v oborech:

Brigády
Obchod-prodej
Ostatní