Technik pro oblast Protivín

Region: Jihočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technik pro oblast Protivín. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Protivín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 29.3.2020   Značka: PLG10   ID: 1233582

Náplň práce
- instalace výčepních zařízení
- instalace POSM (světelné reklamy)
- příprava a realizace projektů výčepních technologií
- opravy výčepní techniky
- sanitace pivních cest
- administrace dokladů

Požadujeme

Požadujeme
- min. základní vzdělání
- spolehlivou osobnost
- flexibilitu
- znalost práce na PC
- ŘP – skupina B, aktivní řidič
- znalost v oboru sanitací pivních cest výhodou

Nabízíme

Nabízíme
- pracovní poměr na dobu určitou a po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- mobilní telefon i pro soukromé účely
- služební automobil i pro soukromé účely
- odpovídající platové ohodnocení
- další možnosti seberealizace a osobního růstu
- týden dovolené navíc
- práci ve stabilní společnosti
- možnost nákupu výrobků společnosti za zvýhodněnou cenu
- nástup od 1. 8. 2017 nebo dle dohody
- místo výkonu práce region Jižních Čech

Poznámka

Pivovary Lobkowicz Group, a. s.
přední český výrobce piva, hledají Technika pro oblast Protivín
Město: Protivín
Klient: Pivovary Lobkowicz Group, a.s.
Termín uzávěrky: 31.12.2019

Doporučte pracovní pozici Technik pro oblast Protivín

Kontakt

Název společnosti Pivovar Protivín, a.s.
UlicePivovar 168
Město398 11 Protivín
Jméno pracovníkaBlanka Kotlíková